לשחרר את העניבה, לנגן בצורה חופשית

לשחרר את העניבה, לנגן בצורה חופשית

פסטיבל הג’אז באילת בחורף פתח את המהדורה ה10 בסוף חודש פברואר. בדרך כלל כאשר אנו חושבים על אילת, עולה לנו המחשבה על ים, חופש וחופשים מרהיבים, אבל חובבי הגאז מכירים גם את אילת האחרת- העיר אליה מגיעים מדי חורף וקיץ מוזקאי ג’אז מכל העולם במסגרת פסטיבל הגאז בניהולו האומונתי של דובי לנץ.

במסגרת הפסטיבל, נערך הגאם המסורתי במלון אגמים בפאב ג’אספר בר המהווה את השלוחה הדרומית של בר באותו שם בתל אביב. טסתי לפסטיבל במטרה לבדוק מה כולל הגאם סשן בפאב, כיצד נערכים בפאב לפסטיבל הגאז – שיחה עם מנהלת הגאספר בר.

למה החלטתם לפתוח את השלוחה הדרומית של הגאספר בר?

שני חברים תל אביבים פתחו את הגאספר בתל אביב וכתבו באותיות קטנות “עובדים בלבד’ הם מגיעים מתחום חיי הלילה והבינו שאנשי לילה שמסיימים לעבוד אין להם הרבה אופציות למקומות בילוי ולכן החליטו לפתוח את הג’אספר בר בתל אביב. התכנון היה לפתוח מקום המיועד לברמנים אשר מסיימים את שעות העבודה לפנות בוקר ומחפשים מקום להתפרק בו. נכנסים למקום בשעה 6:00 או 7:00 בבוקר ויש תחושה שהבילוי רק התחיל .

אנשי הלילה שמגיעים לשתות בירה בשעות הללו מוצאים את עצמם נשארים עד הצהריים כי המקום כל כך מזמין ויש בו אווירה. האווירה המחבקת זה הייחוד של גאספר בר- מקום מיוחד שכבר מהכניסה את מרגישה שחיכו לך והצוות מחכה לך. ההצלחה הגדולה שלהם גרמה להם להעניק שירותי ייעוץ בנושא קוקטליים לרשתות שונות כמו למשל רשת ישרוטל.

קוקטייל by the water

ספרי לי קצת על הקוקטייל שאני שותה כעת? מדובר בקוקטייל בשם by the water הכולל בין היתר כמה סוגי רום ועוד קצת קסם, מוסיפה בחיוך. שמו של הקוקטייל ניתן לו בשל הייחוד של מלון אגמי0- במלון יש חדרים על המים, היציאה היא ישר לתוך הבריכה ובחרנו לשלב בין הייחודית של המלון לבין האלכוהול על מנת לייצור חוויה בלתי נשכחת עבור קהל הלקוחות שלנו.

לשחרר את העניבה, לנגן בצורה חופשית

מעבר לרשימה שיש בתפריט, היא ממשיכה, יש גם הרבה קוקטליים קלאסיים, המשקאות שיש כאן כשרים וזרמנו עם האופציות. דוגמא לקוקטייל מבוקש זה הקוקטייל שאת שותה עכשיו, יש קוקטייל המבוסס על ויסקי. יש הרבה משקאות כשרים שניתן להגיש וזה רק מוסיף כי אנחנו כל הזמן מחפשים במה עוד אפשר להפתיע את קהל הלקוחות.

ספרי לנו על המשקה הכי פופולרי בפאב

אנחנו מאמינים בהתאמת המשקה בהתאם לקהל האורחים שלנו. ברגע שמתיישב לקוח על הבר אנחנו שואלים אותו מה הכיוון, ואנחנו מתחילים לגשש באפלה על מנת להבין בדיוק מה הלקוח רוצה. ככל שאנחנו מבינים מי הלקוח שיושב על הבר, כך אפשר להרכיב לו את המשקה המושלם.

מה מאפיין את הקהל האילתי

אני יכולה לספר לך כי הקהל באילת לא ממש אוהב שינויים, אין לנו כאן פקקים, אין לנו כאן לחות, אנשים מתנהלים בצורה איטית יותר בהשוואה לאזור המרכז, אז אם יגיע אלינו זוג שיבקש לשתות קוסמופולטן וסקס על החוף, לא נתנגד ונגיש להם את המשקאות.

אתם מארחים שנה שנייה ברציפות את הגאם, ספרי לי על ההכנות

יש מסורת ארוכת שנים של גאם במסגרת הפסטיבל. גאם סאשן זה המצב הבלתי רשמי של הנגנים, כאן אפשר לשחרר את העניבה , במידה והייתה ולנגן בצורה חופשית.

לאחר הפתיחה של המקום’ הבנו כי הפאב מתאים כמו כפפה לאירוח של הגאם מבחינת הקונספט הכולל ישיבה על הבר והאזנה למוזיקה. זה הבר הכי ארוך באילת, אין משקה אלכוהולי שלא ניתן להשיג כאן והמקום מתאים לארח מוסיקאים. יש כאן וייב מטורף. האומנים עולה בסביבות חצות ומתחילים לנגן, קודם עולם אנשים שזה התחביב שלהם וכאן הם מקבלים במה נהדרת לנגן ומאוחר בלילה האומנים עולים ומתחילים לנגן.

איך אתם מתכוננים לדרישות של האומנים?

זאת שאלה טובה, טוב ששאלת אותי. כשאירחנו את פסטיבל הגיטרה, אז אחד האומנים ביקש באמצע הלילה לאכול חומוס, כי הסתבר לנו אחר כך שזה הדבר היחידי שהוא אוהב לאכול בישראל ולמרות שאין לנו בתפריט חומוס, הצלחנו לארגן עבורו צלחת של חומוס. אם זה מה שגורם לו לנגן בצורה נפלאה, אני ממחר מתחילה דיאטת חומוס, היא אומרת.

רוצים להזמין חופשה השאירו פרטים
אולי יעניין אותך לקרוא עוד
נסראללה החתולה
בונקר משלה \ דנה שוכמכר

אם חזרתם מחו"ל בחודשים האחרונים, ודאי שמעתם בשדה התעופה, אנשים בטרמינל שמחפשים את נסראללה ורק מחכים לשלוף את הפלאפון ולהצטלם. לא, לא מדובר במנהיג לבנון

מושחת אבל אלגנטי
מושחת אבל אלגנטי

ברנרדו בלחוביץ יזם אשר מאחוריו ההצלחה המסחררת של פיצה מטר, כיום הוא הבעלים של קפה גן סיפור ומסעדת סילו ובקרוב מאד קפה לואקר בתל אביב.

רוצים להזמין חופשה השאירו פרטים